Snippet – kas tai?

Snippet – yra programavimo terminas, skirtas apibūdinti nedidelį kodą, kuris atlieka konkrečią funkciją. Pavyzdžiui, Google snippet surenka Jūsų svetainės duomenis, kuriuos panaudoja Google Analytics statistikai surinkti.

Kokia yra smartAD snippet funkcija?

1. Naudojantis snippet smartAD serveris atpažįsta Jūsų svetainės lankytojus.

2. Snippet dėka svetainėje rodomi reklaminiai sprendimai.

Ar smartAD snippet sulėtina jūsų svetainės eigą?

Ne. smartAD snippet veikia asinchroniškai, t.y. svetainės turinys neturi laukti, kol bus užkraunamas snippet kodas. smartAD snippet jungiasi prie serverio tik tuomet, kai svetainės turinys jau pilnai užkrautas.

Kur talpinamas smartAD snippet ir kaip tai padaryti?

smartAD snippet keliamas į <head> ir </head> svetainės dalį. Taip pat pilnai veikia įkeltas ir į <body>  </body>. Teisingai patalpinus smartAD snippet garantuos pilną statistiką apie svetainės lankytojus ir Evolution profilį.

  • Kai smartAD snippet kuriamas standartinėms svetainėms pozicijoms, kodas keliamas į konkrečią svetainėje sukurtą reklamos poziciją.
  • Kai svetainė turi daugiau nei vieną kontekstiškai stiprią turinio skiltį, smartAD snippet kuriami kiekvienai iš jų ir yra atitinkamai patalpinami.

smartAD snippet patalpinti Jūsų svetainėje galima šiais būdais:

  • Naudojantis TVS (turinio valdymo sistema). smartAD snippet keliamas į esamus svetainės šablonus (angl. template).
  • Svetainės šablonas gali būti redaguojamas tiesiai per FTP.

Svarbu. Jei reikia pagalbos, kreipkitės į smartAD komandą (info@smartad.lt) – mielai Jums padėsime. Snippet įkėlimas užtrunka kelias minutes.

Kaip patikrinti, ar smartAD snippet įkeltas teisingai?

Savo svetainėje dešiniu klavišu paspauskite ir pasirinkite „View page source“ (ar „source“). Suraskite raktažodį „bepolite.eu“ – tai smartAD snippet dalis. Taip pat prisijungus prie smartAD informacinės sistemos teisingai įkeltas snippet pradeda generuoti lankytojų statistiką.

Jei bendradarbiaujate su kitais reklamos tinklais

Siūlome pasinaudoti smartAD serverio callback (liet. – atgaline) funkcija.  Šiuo atveju, smartAD snippet talpinimo pozicija nesikeičia (žr. „Kur talpinamas smartAD snippet“). Callback funkcija – tai galimybė iškviesti kitą kodą (pasirinktinai), jei esamu metu nerodoma jokia reklama iš smartAD sistemos.