Nauja kampanijų statistika

Norime pasidalinti džiugia žinia – Smart AD sistemos plėtotojų komanda įdiegė naujovių kampanijų valdymo ir stebėjimo sistemoje. Dabar informacija apie reklamines kampanijas yra papildyta banerių uždarymų (closing) ir interakcijų (engagement)  statistika. Jei kampanijos baneriuose yra numatytos uždarymo ir interakcijos funkcijos, jų statistika bus pateikta ataskaitoje.

Interakcijos statistika pateikiama baneriams Expanding, Expanding header, Sidekick, Dogear. Uždarymo statistika – tiems baneriams, kurie turi uždarymo mygtuką, t.y. visiems, išskyrus standartinius. Banerio parodymų, uždarymų ar interakcijos rodikliai siejami su tinklu ir nėra unikalių lankytojų veikla pagrįsti rodikliai.

Nauja statistika gerokai išplečia supratimą apie reklamos kampanijų efektyvumą. Tai ypač naudinga vertinant ir analizuojant prekės ženklo žinomumo skatinimo kampanijas, kai banerio paspaudimas nėra vienintelis tikslas.

Taigi nuo šiol, prisijungę prie sistemos, turėsite daugiau duomenų reklaminių kampanijų analizei. Jei neturite vartotojo vardo ir slaptažodžio, arba pamiršote juos, susisiekite su mumis – sugeneruosime naujus.