Mediji, kas pievienojušies Smart AD „ekosistēmai”, gūst ienākumus, izīrējot savus reklāmas laukumus. Mūsu biznesa modeļa pamatā ir dalīšanās ienākumos ar šīm mājas lapām. Mūsu cenas nav fiksētas – ja mēs gūstam vairāk ienākumu, tad tieši tāpat arī mūsu partneri. Biznesa modelis, kuru esam izvēlējušies, nodrošina, ka ikvienas mārketinga kampaņas panākumos dalāmies ar medijiem, kas tikuši iekļauti kampaņā – mūsu bizness izveidots pēc „win-win” principa.

Ja esat medijs, tad pastāv vismaz četri veidi, kā varat saņemt vērtību no Smart AD:

 • Smart AD būs sadarbības partneris, kas palīdzēs palielināt Jūsu ienākumu plūsmu bez papildus pūlēm no Jūsu puses. Mēs piedāvājam Jums saņemt lielāku daļu no mārketinga budžetiem reklāmai Internetā.
 • Mēs palīdzēsim optimizēt Jūsu reklāmas laukumu ekspozīciju izmantošanu. Vajadzības gadījumā varam izveidot papildus reklāmas laukumus, tādejādi ievērojami palielinot potenciālo ieņēmumu apjomu, ko spēj ģenerēt Jūsu mājas lapa.
 • Pēc pievienošanās mūsu ekosistēmai Jums vairāk nekas nav jādara. Reklāmas tiks rādītas Jūsu mājas lapā bez papildus pūliņiem no Jūsu puses.
 • Mēs sadalīsim nopelnītos reklāmas ienākumus saskaņā ar abpusējo vienošanos. Mūsu cenas nav fiksētas – ja mēs gūstam vairāk ienākumu, tad tieši tāpat arī Jūs.
 • Lasiet vairāk par mūsu „Evolution Profile” tehnoloģiju un radošiem risinājumiem.

  Lai pievienotos mums vai uzzinātu vairāk, rakstiet uz smartad@smartad.lv

  Pievienojieties mums

  Juridiskā persona Privātpersona