Skype dibinātājs Toivo Annus un Herty Tammo investē smartAD

2011. gada nogalē Skype dibinātājs Toivo Annus un Herty Tammo noslēdza vienošanos ar Baltijas reklāmas tīklu smartAD par investīciju piesaisti uzņēmuma darbības paplašināšanai jaunos tirgos un tehnoloģiju attīstībai.

Herty Tammo komentēja:

Ekonomisko pārmaiņu laikā labus attīstības rezultātus uzrāda tie uzņēmumi, kuri ir pietiekami elastīgi un koncentrējas uz savu kompetenču attīstību un jaunu tirgu apgūšanu. smartAD ir savs redzējums, kā arī zināšanas un prasmes to īstenot.

Rando Rannus, viens no smartAD dibinātājiem piebilda:

Spēcīgu investoru piesaiste apliecina, ka esam izvēlējušies pareizu attīstības stratēģiju, nodrošinot straujāku attīstītības tempu. smartAD grupas apgrozījums pēdējos divos gados ir palielinājies divas reizes.

Toivo Annusa un Herty Tammo kopuzņēmums Poohtech AS nodarbojas ar investēšanu jaunās tehnoloģijās un to attīstīšanā. Tā investīciju portfelī ietilpst vairāki uzņēmumi, tostarp Ühendatud Piletite AS, kas attīsta un uztur Tallinas un Tartu pilsētu sabiedriskā transporta ID-biļešu sistēmas.

smartAD – lielākais interneta reklāmas tīkls Baltijā, sasniedz 3 miljonus interneta lietotājus vairāk kā 500 tīmekļa vietnēs. Lielākie klienti ir Nokia, L’Oreal, SEB, Lattelecom un daudzi citi pazīstami zīmoli.