Rich media nodrošina teicamus rezultātus

Sabiedrībā ir izskanējuši viedokļi, ka displeja* reklāma internetā ir sevi izsmēlusi, un vienīgā iespēja ir fokusēties uz sociālajiem medijiem un/vai risinājumiem mobilajām iekārtām.

Realitāte ir strīdīga! Nesen veiktā tirgus pētījuma rezultātos tiek norādīts, ka rich media** reklāma ir un būs viens no svarīgākajiem interneta izaugsmes virzītājiem. Gan mērķauditorijas sasniegšanas metodes, gan plašās rich media reklāmas tehnoloģiskās iespējas ir svarīgākie faktori, kas ietekmēs izaugsmi. eMarketing pētījums liecina, ka video reklāma palielina zīmola atpazīstamību. Piemēram, apmeklētāji, kuri no rich media video reklāmas tika novirzīti uz reklāmdevēja mērķa lapu internetā, vēlāk, tajā pašā mērķa lapā, atgriežas deviņas reizes biežāk, nekā tie apmeklētāji, kuri tika novirzīti no displeja reklāmas uz mērķa lapu.

Cits pētījums, ko ir veicis MediaMind, izceļ 5 rich media reklāmas formātus. Tie būtiski apsteidz citus risinājumus atdeves ziņā, un ievērojami palielina zīmola atpazīstamību. Nav brīnums, ka Google tiek brīdināts par zīmolu reklāmas izaugsmi!

 

 

* Displeja reklāma – reklāmas formas internetā, kas ir iestrādātās interneta mediju saturā un/vai dizainā. Izplatītākās reklāmas formas ir: teksts, animācijas, video un audio.

** Rich media – reklāmas formas internetā, kuras tiek demonstrētas virs mediju satura un dizaina