kontor smartadi töötajad

Häid inimesi otsime alati

Kui tunned, et sul on põlemist ja tahet Eesti internetireklaami äris kaasa lüüa, siis anna meile endast teada. Smart AD on Baltikumis internetireklaami innovatsiooniliider ja keskendub turu korrastamisele ja uute standardite kehtestamisele. Missugune on su kokkupuude internetireklaamiga?

Müük

Oled veebireklaami müünud või korraldanud Google Adwordsi ja Facebooki reklaamikampaaniaid; sättinud üles Foursquare special‘eid ja ootad Twitter promote‘i Eestisse. Tead, millal soovitada CPC-kampaaniat ning mis tingimusel sobib CPM.

Turundus

Oled aktiivne sotsmeedias säutsuja; suudad lühidalt ja vaimukalt end väljendada; oled kirjutanud reklaamitekste ja pead blogi; tead, mis mõjub inimesi käivitavalt ja tunned sõna jõudu.

Analüütika

Tunned, et inimesed saab teisendada numbriteks ja nende käitumisi on võimalik väljendada graafikutena; eelistad Snoobi statistikat Google Analytics‘ile; vaatad hommikul enne uudiseid möödunud päeva kampaaniate tulemusi; näed numbrite taha.

Kasutajatugi

Tunned ActionScripti, aga eelistad HTML5t; suudad nende erinevust selgitada sekretärile nii suuliselt kui kirjalikult; kirjutad vigadeta HTMLi, PHP, eesti ja inglise keeles.

Kirjuta endast Smart ADi tegevjuhile ja pane kaasa viide oma LinkedIni profiilile. Me ei räägi sellest kellelegi, kui sa niimoodi soovid.