Vii läbi täpselt sihitud reklaamikampaaniaid. Me suudame tuvastada igat tüüpi sihtrühmasid üle interneti, olgu nendeks Mac’i kasutajad, koduperenaised või inimesed kes soovivad osta-müüa kaupu internetis. Sihtrühmasid tuvastatakse meie Evolution Profile tehnoloogia kaudu kaardistades tarbijate digitaalselt jalajälge internetis. Kuna tänaseks on Smart AD kasvanud nii suureks, et suudame katta kogu Eesti interneti külastajaskonna, siis on meie andmed tarbijate käitumisharjumuste kohta laiapõhjalised.

Sinu reklaami näidatakse ainult nendele, kelle profiil vastab sinu kirjeldatud ootustele. Rakendades sihtrühma põhist ostumudelit on võimalik teha pea 2x rohkem turundust võrreldes tavapäraste ostumudelitega.

Evolution Profile tehnoloogia abil on võimalik ka profileerida sinu kliendibaasi, mis võimaldab sul saada laiendatud ülevaadet oma klientidest ning turundada sarnase profiiliga inimestele – sinu potentsiaalsetele uutele klientidele.

Samas ei tohi ära unustada ka neid inimesi, kes tunnevad huvi juba sinu toote/teenuse vastu. Kutsu enda veebisaiti külastanud inimesed tagasi, et nad viiksid lõpuni soovitud tegevuse, kasutades selleks retargetingi ehk uuesti turundamist.

Võta ühendust ja näitame sinu reklaami ainult õigetele silmapaaridele!