Sihtrühma tabamise täpsus on internetireklaami suurim eelis traditsioonilise tele-, raadio-, print- ja outdoor-meedia ees. Ka internetis pole õige sihtrühma tabamine lihtne – levinud on kahuriga kärbse jahtimine. Suures meediaportaalis peab reklaamiklient arvestama ebatäpsuste ja tulutult kulutatud reklaamieelarvega. Reklaami näidatakse ka neile, kes pole sihtrühm. Kampaania ROI (Return On Investment) pole efektiivne.

Smart AD’i tehnoloogia võimaldab:

Smart AD sihib reklaamikampaania neile, keda kõnetada soovitakse. Me oleme arendanud välja unikaalse reklaamitehnoloogia, mille kaudu on võimalik tabada väga täpselt ettenähtud sihtrühmasid. Evolution Profile’i kaudu kaardistame inimeste digitaalset jalajälge internetis ning viime reklaami just ettenähtud profiiliga inimesteni.

Smart ADi külastajapõhine näitamissüsteem võimaldab reklaami näitamise sagedust reguleerida ning optimeerida kampaaniat nii, et kui inimene on kord reklaami vastu huvi üles näidanud, siis rohkem antud reklaami ei näidata. Teatud tüüpi kampaaniate puhul on see väga olulise hinnavõidu koht.

Teenused